: 226040
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Dzierżoniów
27.08.2014r, zdjęcie

Policja przechwyciła papierosy i tytoń bez akcyzy

Ponad 230 paczek papierosów oraz 8 kilogramy tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli dzierżoniowscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Izby Celnej. Kontrabanda odnaleziona została na terenie prywatnej posesji w Dzierżoniowie. Wartość uszczuplenia należnego podatku oszacowano wstępnie na łączną kwotę ponad 7 tysięcy złotych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu karno- skarbowego czyn ten zagrożony jest karą grzywny.

więcej »»
Kraj
<26.08.2014r>

Kochasz? STOP Wariatom Drogowym

W sierpniu ruszyła trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.

więcej »»
Dzierżoniów
12.08.2014

Policjanci zatrzymali czterech sprawców podpalenia auta

W Pieszycach czterech mężczyzn chcąc pojeździć cudzym autem, wybili w nim szybę, uruchomili samochód a kiedy w drodze do Dzierżoniowa zgasł silnik auto zepchnęli na pole po czym podpalili i uciekli. Zostali zatrzymani, usłyszeli już zarzuty.

więcej »»
Dzierżoniów
08.08.2014

Dzierżoniowscy policjanci kolejny raz ujawnili narkotyki i zlikwidowali plantację konopii

Dzierżoniowscy policjanci po raz kolejny ujawnili znaczną ilość narkotyków, zlikwidowali plantację marihuany i zabezpieczyli sprzęt do jej przetwarzania. Zatrzymano dwie osoby związane z tym procederem.

więcej »»
Dzierżoniów
31.07.2014

Policjanci ujawnili ponad kilogram marihuany

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji z Dzierżoniowa wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Kłodzka w miejscowości Mościsko podczas kontroli drogowej samochodu AUDI na świdnickich numerach rejestracyjnych na tylnej kanapie auta ujawnili znaczną ilość marihuany. Pasażerami pojazdu byli dwaj mieszkańcy Dzierżoniowa, którzy usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków w znacznej ilości.

więcej »»
Dzierżoniów
25.07.2014, zdjęcia

Akademia z okazji Święta Policji

24 lipca 2014 roku na sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Policji. W uroczystości uczestniczył insp. Artur Falkowski Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, pan Janusz Guzdek Starosta Powiatu Dzierżoniowskiego oraz przedstawiciele władz samorządowych ze wszystkich gmin naszego powiatu, jak też wielu znamienitych gości.

więcej »»
Dzierżoniów
24.07.2014r

Nietrzeźwi sprawowali opiekę nad niemowlęciem i 2-letnim dzieckiem

Dużą nieodpowiedzialnością i kompletnym brakiem wyobraźni wykazali się rodzice, którzy sprawowali „opiekę” nad swoimi małymi dziećmi znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie przeprowadzone przez interweniujących policjantów z dzierżoniowskiej komendy wykazało u matki blisko 1,4 promila alkoholu, a u ojca dzieci 2,8 promila. Całe szczęście, że nie doszło w tym przypadku do tragedii. Rodzice będą teraz odpowiadać przed sądem.

więcej »»
Dzierżoniów
23.07.2014r, zdjęcie

Zatrzymani za kradzież z marketu oraz kierowanie w stanie nietrzeźwym
Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże różnego rodzaju artykułów z pobliskiego marketu. Do zatrzymania doszło w momencie kiedy pakowali skradzione mienie do samochodu. Kierowca odpowie dodatkowo za kierowanie pojazdem mechanicznym bez uprawnień w stanie nietrzeźwym.więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu