: 224433
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Dzierżoniów
25.07.2014, zdjęcia

Akademia z okazji Święta Policji

24 lipca 2014 roku na sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Policji. W uroczystości uczestniczył insp. Artur Falkowski Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, pan Janusz Guzdek Starosta Powiatu Dzierżoniowskiego oraz przedstawiciele władz samorządowych ze wszystkich gmin naszego powiatu, jak też wielu znamienitych gości.

więcej »»
Dzierżoniów
24.07.2014r

Nietrzeźwi sprawowali opiekę nad niemowlęciem i 2-letnim dzieckiem

Dużą nieodpowiedzialnością i kompletnym brakiem wyobraźni wykazali się rodzice, którzy sprawowali „opiekę” nad swoimi małymi dziećmi znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie przeprowadzone przez interweniujących policjantów z dzierżoniowskiej komendy wykazało u matki blisko 1,4 promila alkoholu, a u ojca dzieci 2,8 promila. Całe szczęście, że nie doszło w tym przypadku do tragedii. Rodzice będą teraz odpowiadać przed sądem.

więcej »»
Dzierżoniów
23.07.2014r, zdjęcie

Zatrzymani za kradzież z marketu oraz kierowanie w stanie nietrzeźwym
Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże różnego rodzaju artykułów z pobliskiego marketu. Do zatrzymania doszło w momencie kiedy pakowali skradzione mienie do samochodu. Kierowca odpowie dodatkowo za kierowanie pojazdem mechanicznym bez uprawnień w stanie nietrzeźwym.więcej »»
Dzierżoniów
10.07.2014r, film

Dzierżoniowscy policjanci rozbili grupę przestępczą zajmującą się kradzieżami samochodów

5 skradzionych samochodów wartości ponad 7000 zł, 4 usiłowania kradzieży pojazdów to efekt kilkudniowej działalności trzyosobowej grupy przestępczej rozbitej przez dzierżoniowskich policjantów. Mężczyźni odpowiedzą teraz za włamania i kradzieże, za co może im grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Dzierżoniów
04.07.2014r

Akt oskarżenia wobec oszustów internetowych

108 oszukanych osób, blisko 20 000 zł strat to bilans przestępczej działalności grupy przestępczej z Dzierżoniowa, którzy na ogólnopolskich portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych oferowali do sprzedaży sprzęt elektroniczny którego nie mieli. Za oszustwo grozi im teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności oraz obowiązek naprawienia szkody.

więcej »»
Dzierżoniów
03.07.2014r, zdjęcia

Nietrzeźwy spowodował kolizję

Ponad 2,6 promila alkoholu oraz zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi miał 30-letni kierowca motoroweru, który jadąc ul. Piastowską w Dzierżoniowie uderzył w tył samochodu nissan. Do zdarzenia doszło 02 lipca o godz. 16:15. Za kolejne kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi kara pozbawiania wolności nawet do lat 5.

więcej »»
Dzierżoniów
<27.06.2014r>

Bezpieczne wakacje 2014
Wakacje to dla większości wypoczynek i z nim związane wyjazdy. Dla policjantów, to czas wzmożonej pracy. Na drogach pojawi się w tym okresie więcej niż zwykle policyjnych patroli. Funkcjonariusze przypominają również o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.


więcej »»
Dzierżoniów
23.06.2014r

Nietrzeźwa jechała samochodem do pracy

Nietrzeźwa jechała samochodem do pracy. Badaniem policyjnym alkomatem wykazało, że 33-letnia kobieta mając 1,3 promila alkoholu uderzyła samochodem w drzewo, a następnie podjęła prace w jednym z dzierżoniowskich marketów. Za kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz nawet 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu