: 235625
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Dzierżoniów
15.01.2015r

Policyjna kampania informacyjna przynosi efekty - kolejne nieudane próby oszustw „na wnuczka”

Kampania informacyjno – prewencyjna realizowana przez dzierzoniowską Policję, a dotycząca oszustw metodą „na wnuczka”, przynosi efekty. Coraz częściej, dzięki informacjom i ostrzeżeniom przekazywanym przez funkcjonariuszy, potencjalni pokrzywdzeni na dają się nabrać. Tak było i tym razem w Dzierżoniowie. Sprawcy próbowali wyłudzić od 4 od starszych osób łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dzięki postawie potencjalnych pokrzywdzonych, próby oszustów spełzły na niczym.

więcej »»
Dzierżoniów
15.01.2015, zdjęcia

Dzierżoniowska Policja podsumowała 2014r

14 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Dzierżoniowie odbyło się podsumowanie wyników pracy jednostki za 2014 rok. W spotkaniu uczestniczyli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Artur Falkowski, kierownictwo jednostki, policjanci oraz zaproszeni goście w osobach Starosty Dzierżoniowskiego pana Janusza Guzdka, Burmistrza Dzierżoniowa pana Dariusza Kucharskiego oraz Prokuratora Rejonowego pani Iwony Uszpulewicz.

więcej »»
Bielawa
09.01.2015, zdjęcie, film

Tymczasowy areszt dla mężczyzny podejrzanego o zabójstwo

Tymczasowy areszt na 3 miesiące zastosował sąd, jako środek zapobiegawczy wobec mężczyzny, zatrzymanego przez policjantów w związku z podejrzeniem o zabójstwo żony. Do zbrodni doszło na terenie Bielawy, a następnie podejrzany pod osłoną nocy przewiózł zwłoki zamordowanej kobiety na teren województwa wielkopolskiego, gdzie wpadł w ręce funkcjonariuszy.Teraz zatrzymanemu, który usłyszał już zarzuty, grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

więcej »»
Dzierżoniów
<09.01.2015r, zdjęcia>

Bezpieczeństwo podczas WOŚP

W najbliższą niedzielę nad bezpieczeństwem uczestników Finału XXIII edycji WOŚP, w całym regionie czuwać będzie większa liczba policyjnych patroli prewencyjnych, ruchu drogowego oraz funkcjonariuszy operacyjnych dzierżoniowskiej policji. Aby finał przebiegł spokojnie, jego uczestnicy powinni też pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Szczególną opieką należy również otoczyć najmłodszych kwestujących.

więcej »»
Dzierżoniów
07.01.2015r, zdjęcia

Podziękowanie za wieloletnią służbę

07 stycznia. odbyło się spotkanie okolicznościowe w związku z odejściem na emeryturę asp. szt. Mirosława Majewskiego Kierownika Posterunku Policji w Pieszycach. Następcą odchodzącego kierownika został asp. Dariusz Gadawski.

więcej »»
Dzierżoniów
02.01.2015r

Zatrzymany za kradzieże telewizorów LCD

Telewizor LCD z jednego z dzierżoniowskich marketów padł łupem 23-letniego mężczyzny. Sprawca został zatrzymany przez pracownika ochrony. Grozi mu do 5 lat więzienia.

więcej »»
Dzierżoniów
02.01.2015r

Policja podsumowała Sylwestra 2014/2015

Czas na podsumowanie Sylwestra oraz Nowego Roku na terenie powiatu dzierżoniowskiego. W tym szczególnym okresie dzierżoniowscy policjanci przeprowadzili na terenie naszego powiatu łącznie 101 interwencji, zatrzymali również 5 nietrzeźwych kierowców oraz nałożyli 23 mandaty karne.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu