: 227302
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Dzierżoniów
15.09.2014r, zdjęcia

Policja na II Powiatowych Dniach Organizacji Pozarządowych


Dzierżoniowska Policja zorganizowała swoje stanowisko na II Powiatowy Dniu Organizacji Pozarządowych. Tegoroczna edycja przebiegła pod hasłem „NGO – To jest to!" i odbyła się 12 września w Dzierżoniowie na parkingu marketu Kaufland.


więcej »»
Dzierżoniów
11.09.2014r, zdjęcie

Zaginiony grzybiarz! Policja prosi o pomoc!

Dzierżoniowska Policja poszukuje zagonionego pana Czesława Januszkiewicza. Mężczyzna wyszedł z domu 09 września około godz. 07.00 z zamiarem udania się na grzyby do Rościszowa. Od tej pory nie ma z nim kontaktu

więcej »»
Dzierżoniów
09.09.2014r, zdjęcia

Policjanci uhonorowani medalami za zasługi w rozwoju wędkarstwa

8 dzielnicowych z dzierżoniowskiej komendy zostało uhonorowanych medalami za zasługi w rozwoju wędkarstwa. Medale w obecności Komendanta Powiatowego wręczył Wiceprezes Zarządu Okręgowego.

więcej »»
Wrocław
08.09.2014r, zdjęcia, film

Dzierżoniowski policjant zwycięzcą kynologicznych zawodów psów służbowych

05 września, we Wrocławiu odbyły się wojewódzkie eliminacje do XIV Kynologicznych Mistrzostw Policji. W zawodach wzięli udział przewodnicy i psy służbowe o specjalności patrolowo – tropiącej. Funkcjonariusze razem ze swoimi podopiecznymi, rywalizowali w kilku konkurencjach. Zawody zwyciężył dzierżoniowski policjant asp. Leszek Komisarz z psem Hidlą.

więcej »»
Kraj
29.08.2014r

Obowiązkowe odblaski dla pieszych

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

więcej »»
Dzierżoniów
29.08.2014r

„Bezpieczna droga do szkoły”

Ogólnopolskie działania „Bezpieczna droga do szkoły” rozpoczynają się na początku każdego roku szkolnego. Policyjne patrole pojawiają się przy szkołach tuż przed pierwszym dzwonkiem.więcej »»
Bielawa
29.08.2014r, zdjęcia

Bielawscy policjanci zatrzymali dwóch 15-latków za włamania


Bielawscy policjanci zatrzymali dwóch 15-latków, którzy w nocy włamali się do sklepu ogólnospożywczego skąd ukradli papierosy i inne artykuły na łączną sumę strat w wysokości 1900 zł. Nieletni mają również na swoim koncie inne włamanie do sklepu do którego dostali się w identyczny sposób. Tam ich łupem padły papierosy wartości 110 zł. Teraz zajmie się nimi Sąd Rodzinny i Nieletnich.

więcej »»
Dzierżoniów
28.08.2014r

Uwaga na oszustów !

27 sierpnia, na terenie województwa dolnośląskiego doszło do kolejnego oszustwa na szkodę osoby starszej metodą na tzw. wnuczka . W związku ze zdarzeniem dzierżoniowska Policja przypomina i apeluje do osób starszych, samotnie mieszkających o zachowanie szczególnej ostrożności i nie wpuszczanie do domów osób obcych oraz nie dawanie nieznanym osobom pieniędzy.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu