: 252312
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Bielawa
07.10.2015r, zdjęcia

Nie daj się oszukać- debata jak zadbać o bezpieczeństwo osób starszych

„Nie daj się oszukać- jak zadbać o bezpieczeństwo osób starszych” to hasło debaty na którą zapraszamy mieszkańców Bielawy, w szczególności zaś osoby starsze. Debata odbędzie się 14 października 2015r r. o godzinie 10.30 na Sali Zespołu Ośrodków Wsparcia przy ul. Lotniczej 5.

więcej »»
Dzierżoniów
06.10.2015r, zdjęcia

Uciekał skradzionym autem – został zatrzymany przez policjantów

Dzierżoniowscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w trakcie nocnego pościgu nie zatrzymał się do kontroli i rozbił samochód na ogrodzeniu posesji. Powodem ucieczki był fakt, że samochód, którym kierował pochodził z kradzieży na terenie powiatu oleśnickiego. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.


więcej »»
Pieszyce
02.10.2015r, zdjęcia

12-latek sprawcą podpaleń na terenie Pieszyc

W ciągu ostatniego miesiąca na terenie Pieszyc doszło do podpaleń suchych pozostałości roślinnych stwarzających zagrożenie pożarowe. Policjanci z Komisariatu w Bielawie ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 12-letni chłopiec.

więcej »»
Dzierżoniów
01.10.2015r, zdjęcia

Policjantka z Dzierżoniowa medalistką zawodów MTB

W Obiszowie kilkudziesięciu policjantów i policjantek z całego kraju stoczyło walkę o tytuł najlepszego zawodnika w maratonach MTB. Mistrzostwa Polski odbyły się 20 września br. Sierżant sztabowa Magdalena Wilk z dzierżoniowskiej policji została brązową medalistką tych zawodów.

więcej »»
Bielawa
29.09.2015r, zdjęcie

Areszt za rozbój na 15-latku

Na trzy miesiące do aresztu trafił mężczyzna zatrzymany przez policjantów z powiatu dzierżoniowskiego, a podejrzany o rozbój. Łupem napastnika padł telefon komórkowy z kartą pamięci o łącznej wartości 1000 złotych należące do 15-letniego chłopca. Podejrzany wpadł w ręce funkcjonariuszy, chwilę po zgłoszonym napadzie. Zatrzymanemu grozi teraz kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Dzierżoniów
25.09.2015r, zdjęcia

Uszkodził 15 samochodów - wpadł w ręce Policji

Policjanci z dzierżoniowskiej komendy zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzanego o uszkodzenie kilkunastu samochodów. Sprawca kopał i porysował karoserię napotkanych na swojej drodze pojazdów, wyrywał lusterka, skakał po dachach i maskach, wybijał szyby. Bilans strat, jakie powstały w wyniku zdarzeń sięgnął kilkunastu tysięcy złotych. Teraz podejrzany odpowie za swoje czyny przed sądem.

więcej »»
Dzierżoniów
22.09.2015r, film

Siedmiu kierowców na „podwójnym gazie” w jeden dzień

21 września w godzinach rannych na terenie naszego powiatu po raz kolejny została przeprowadzona akcja „Trzeźwy poranek", mająca na celu eliminację z ruchu drogowego osób, które zdecydowały się na jazdę samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Tylko w przeciągu 2 godzin akcji skontrolowano kilkadziesiąt pojazdów oraz zatrzymano 7 osób, które kierowały pojazdami na „podwójnym gazie”.

więcej »»
Dzierżoniów
21.09.2015r, film

Ćwiczenia specjalistyczne Stacja Paliw 2015

Ucieczka skazanych, pościg, wybuch i pożar na stacji benzynowej. Są ranni. Trwa akcja ratunkowa i ewakuacja – to scenariusz ćwiczeń policji, strażaków i pogotowia – które odbyły się 18 września na stacji paliw przy ul. Świdnickiej.więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu