: 223868
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Dzierżoniów
10.07.2014r, film

Dzierżoniowscy policjanci rozbili grupę przestępczą zajmującą się kradzieżami samochodów

5 skradzionych samochodów wartości ponad 7000 zł, 4 usiłowania kradzieży pojazdów to efekt kilkudniowej działalności trzyosobowej grupy przestępczej rozbitej przez dzierżoniowskich policjantów. Mężczyźni odpowiedzą teraz za włamania i kradzieże, za co może im grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Dzierżoniów
04.07.2014r

Akt oskarżenia wobec oszustów internetowych

108 oszukanych osób, blisko 20 000 zł strat to bilans przestępczej działalności grupy przestępczej z Dzierżoniowa, którzy na ogólnopolskich portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych oferowali do sprzedaży sprzęt elektroniczny którego nie mieli. Za oszustwo grozi im teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności oraz obowiązek naprawienia szkody.

więcej »»
Dzierżoniów
03.07.2014r, zdjęcia

Nietrzeźwy spowodował kolizję

Ponad 2,6 promila alkoholu oraz zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi miał 30-letni kierowca motoroweru, który jadąc ul. Piastowską w Dzierżoniowie uderzył w tył samochodu nissan. Do zdarzenia doszło 02 lipca o godz. 16:15. Za kolejne kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi kara pozbawiania wolności nawet do lat 5.

więcej »»
Dzierżoniów
<27.06.2014r>

Bezpieczne wakacje 2014
Wakacje to dla większości wypoczynek i z nim związane wyjazdy. Dla policjantów, to czas wzmożonej pracy. Na drogach pojawi się w tym okresie więcej niż zwykle policyjnych patroli. Funkcjonariusze przypominają również o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.


więcej »»
Dzierżoniów
23.06.2014r

Nietrzeźwa jechała samochodem do pracy

Nietrzeźwa jechała samochodem do pracy. Badaniem policyjnym alkomatem wykazało, że 33-letnia kobieta mając 1,3 promila alkoholu uderzyła samochodem w drzewo, a następnie podjęła prace w jednym z dzierżoniowskich marketów. Za kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz nawet 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów

więcej »»
Niemcza
20.06.2014r, zdjęcia

Akcja „Jabłko – Cytryna” na trasie K-8

"Kto przepisów drogowych nie szanuje, to kwaśną cytrynę wnet pałaszuje". Tak dzieci ze Szkoły Podstawowej w Niemczy pouczali kierowców za złamanie drobnych przepisów drogowych w ramach akcji „Jabłko - Cytryna”, którą 17 czerwca przeprowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z KPP w Dzierżoniowie przy współpracy z dyrektorem Szkoły Podstawowej w Niemczy.

więcej »»
Dzierżoniów
20.06.2014r

Uwaga na złodziei rowerów!

W ostatnich dniach na terenie powiatu dzierżoniowskiego zostały zgłoszone kradzieże rowerów. Głównie jednoślady zostają skradzione z korytarzy i klatek schodowych. Policja apeluje o ostrożność i staranne zabezpieczenie posiadanych rowerów oraz o sprawdzanie zakupu używanego jednośladu. Zakup każdego kradzionego sprzętu kończy się zarzutami o paserstwo, o czym przekonało się już wielu amatorów „okazyjnych” rowerów.

więcej »»
Dzierżoniów
16.06.2014r, film

Nietrzeźwi kierowcy w weekend

Pomimo kolejnych licznych ogólnopolskich apeli o zachowanie trzeźwości za kierownicą, policjanci w okresie ostatniego weekendu zatrzymali kolejnych 8 pijanych kierowców. Grozi im do 2 lat więzienie oraz nawet do 10 lat zakazu prowadzenia pojazdów.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu