: 237682
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Dzierżoniów
20.02.2015r

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

W ramach "Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw" policjanci, prokuratorzy i przedstawiciele podmiotów zajmujących się niesieniem pomocy ofiarom przestępstw będą udzielali informacji osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

więcej »»
Piława Górna
18.02.2015r, zdjęci

Zatrzymani za rozbój

Policjanci z dzierżoniowskiej komendy zatrzymali dwóch sprawców rozboju na 39-letnim mieszkańcu Piławy Górnej. Pokrzywdzony nie tylko został pobity, ale i stracił pieniądze, telefon komórkowy oraz portfel z dokumentami. Śledczy ustalili okoliczności zdarzenia oraz zatrzymali odpowiedzialnych za ten rozbój dwóch mężczyzny. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Jeden został objęty dozorem policyjnym, a drugi trafił do aresztu, gdyż był poszukiwany do odbycia kary.

więcej »»
Dzierżoniów
17.02.2015r, zdjęcie

Kolejne narkotyki nie trafią na rynek - policjanci przechwycili blisko 1000 porcji marihuany.

Policjanci z powiatu dzierżoniowskiego zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. W trakcie przeszukań w różnych miejscach funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 1.000 porcji środków odurzających. Wszyscy już usłyszeli już zarzuty. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

więcej »»
Bielawa
16.02.2015r

Kierowca bez prawa jazdy sprawcą zdarzenia drogowego…

Zdarzenie wyglądało na jedną z wielu obsługiwanych przez policjantów typowych kolizji drogowych. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kierujący samochodem osobowym nie ustępując pierwszeństwa przejazdu uderzył w inny pojazd. Okazało się jednak, że za brakiem doświadczenia kierowcy stoi brak uprawnień do kierowania jakimikolwiek pojazdami…

więcej »»
Dzierżoniów
13.02.2015r, zdjęci>

Zatrzymani za włamania do domków jednorodzinnego

Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy włamali się do domku jednorodzinnego we Włókach. Ich łupem padły m.in. wyroby ze złota, markowe zegarki i inne rzeczy. Funkcjonariusze udowodnili dodatkowo jednemu z podejrzanych jeszcze inne włamanie i kradzież. Łączna wartość strat to prawie 50 000 zł. Za kradzież i włamania grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Dzierżoniów
12.02.2015r

Areszt za znęcanie

Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją konkubiną. Jak wynika z relacji kobiety, 24-latek od dwóch miesięcy stosował wobec jej przemoc, obrażał i groził pozbawieniem życia. Za to przestępstwo mężczyźnie grozić może teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek policjantów i prokuratury zadecydował już o tymczasowym aresztowaniu go na 3 miesiące.

więcej »»
Bielawa
05.02.2015r, zdjęcie

Zatrzymany za rozbój z listopada ubiegłego roku

Bielawscy policjanci wyjaśnili sprawę rozboju, do którego doszło w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy to do mieszkanki Bielawy podszedł młody mężczyzna. W trakcie, kiedy mijali się przewrócił ją na ziemię i doprowadzając do stanu bezbronności ukradł jej torebkę. Policjanci ustalili, kim był sprawca tego przestępstwa. To 19-letni mieszkaniec Bielawy, który przyznał się do popełnienia tego czynu. Mężczyzna w trakcie zatrzymania dodatkowo znieważył policjantów.

więcej »»
Dzierżoniów
05.02.2015r, zdjęcia, film

Jestem bezpieczny, – bo widoczny!

Jestem bezpieczny, – bo widoczny! To akcja Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, Zespołu Szkół Nr. 3 oraz Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, która trwa już od listopada 2014r. W jej ramach policjanci ruchu drogowego rozdają opaski i kamizelki odblaskowe, prowadzą działania edukacyjne wśród mieszkańców naszego powiatu.więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu