: 226223
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Kraj
29.08.2014r

Obowiązkowe odblaski dla pieszych

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

więcej »»
Dzierżoniów
29.08.2014r

„Bezpieczna droga do szkoły”

Ogólnopolskie działania „Bezpieczna droga do szkoły” rozpoczynają się na początku każdego roku szkolnego. Policyjne patrole pojawiają się przy szkołach tuż przed pierwszym dzwonkiem.więcej »»
Bielawa
29.08.2014r, zdjęcia

Bielawscy policjanci zatrzymali dwóch 15-latków za włamania


Bielawscy policjanci zatrzymali dwóch 15-latków, którzy w nocy włamali się do sklepu ogólnospożywczego skąd ukradli papierosy i inne artykuły na łączną sumę strat w wysokości 1900 zł. Nieletni mają również na swoim koncie inne włamanie do sklepu do którego dostali się w identyczny sposób. Tam ich łupem padły papierosy wartości 110 zł. Teraz zajmie się nimi Sąd Rodzinny i Nieletnich.

więcej »»
Dzierżoniów
28.08.2014r

Uwaga na oszustów !

27 sierpnia, na terenie województwa dolnośląskiego doszło do kolejnego oszustwa na szkodę osoby starszej metodą na tzw. wnuczka . W związku ze zdarzeniem dzierżoniowska Policja przypomina i apeluje do osób starszych, samotnie mieszkających o zachowanie szczególnej ostrożności i nie wpuszczanie do domów osób obcych oraz nie dawanie nieznanym osobom pieniędzy.

więcej »»
Dzierżoniów
27.08.2014r, zdjęcie

Policja przechwyciła papierosy i tytoń bez akcyzy

Ponad 230 paczek papierosów oraz 8 kilogramy tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli dzierżoniowscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Izby Celnej. Kontrabanda odnaleziona została na terenie prywatnej posesji w Dzierżoniowie. Wartość uszczuplenia należnego podatku oszacowano wstępnie na łączną kwotę ponad 7 tysięcy złotych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu karno- skarbowego czyn ten zagrożony jest karą grzywny.

więcej »»
Kraj
<26.08.2014r>

Kochasz? STOP Wariatom Drogowym

W sierpniu ruszyła trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.

więcej »»
Dzierżoniów
12.08.2014

Policjanci zatrzymali czterech sprawców podpalenia auta

W Pieszycach czterech mężczyzn chcąc pojeździć cudzym autem, wybili w nim szybę, uruchomili samochód a kiedy w drodze do Dzierżoniowa zgasł silnik auto zepchnęli na pole po czym podpalili i uciekli. Zostali zatrzymani, usłyszeli już zarzuty.

więcej »»
Dzierżoniów
08.08.2014

Dzierżoniowscy policjanci kolejny raz ujawnili narkotyki i zlikwidowali plantację konopii

Dzierżoniowscy policjanci po raz kolejny ujawnili znaczną ilość narkotyków, zlikwidowali plantację marihuany i zabezpieczyli sprzęt do jej przetwarzania. Zatrzymano dwie osoby związane z tym procederem.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu