: 249811
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Bielawa
06.08.2015r, zdjęcia

Włamał się do tartaku – policjanci zatrzymali podejrzanego i odzyskali skradzione mienie

Policjanci z bielawskiego komisariatu zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o włamanie i kradzież. Sprawca po pokonaniu zabezpieczeń dostał się do wnętrza jednego z tartaków na terenie Bielawy a następnie z pomieszczeń biurowych zabrał cenne rzeczy. Łupem złodzieja padły elektronarzędzia, komputer z monitorem oraz różnego rodzaju elementy z brązu. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, które zostało już przekazane prawowitemu właścicielowi. Zatrzymanemu za czyn, o który jest podejrzany może teraz grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności..

więcej »»
Bielawa
05.08.2015r, zdjęcia

Zatrzymani sklepowi włamywacze – policjanci odzyskali skradzione mienie


Dwóch włamywaczy wpadło w ręce policjantów z bielawskiego komisariatu. Funkcjonariusze udowodnili im włamanie do supermarketu, gdzie łupem sprawców padły markowe alkohole, wyroby tytoniowe, pieniądze, a także sklepowy koszyk, do którego zostało zapakowane skradzione mienie. Teraz obu zatrzymanym grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali całość skradzionego mienia.

więcej »»
Dzierżoniów
04.08.2015r, film

Sześciu nietrzeźwych kierujących w jeden dzień

03 sierpnia w godzinach rannych na terenie naszego powiatu po raz kolejny została przeprowadzona akcja „Trzeźwy poranek", mająca na celu eliminację z ruchu drogowego osób, które zdecydowały się na jazdę samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Tylko w przeciągu 2 godzin akcji skontrolowano kilkadziesiąt pojazdów oraz zatrzymano 5 osób, które kierowały samochodami w stanie po użyciu alkoholu. Wieczorem policjanci wyeliminowali kolejnego nietrzeźwego kierowcę.

więcej »»
Dzierżoniów
03.08.2015r

Nie daj się oszukać fałszywemu wnuczkowi

W ostatnich dniach lipca na terenie województwa dolnośląskiego doszło do kolejnych oszustw na szkodę osób starszych metodą na tzw. wnuczka. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny. Nie pozwólmy, aby w ten sposób nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia. Porozmawiajmy z nimi o oszustach.

więcej »»
Dzierżoniów
30.07.2015r, film

Areszt za udział w bójce ze skutkiem śmiertelnym

Dzierżoniowski sąd zdecydował o areszcie na okres 3 miesięcy dla młodego mężczyzny, podejrzanego o udział w bójce z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, której skutkiem była śmierć jednego z uczestników. W tej sprawie kilka innych osób również usłyszało zarzuty. Za tego typu przestępstwo dokonane w ramach recydywy grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Kraj
29.07.2015r, zdjęcia

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe..

więcej »»
Dzierżoniów
22.07.2015r

Mając ponad 2 promile traktorzysta spowodował kolizję i uciekł – policjanci zatrzymali podejrzanego.

Kierujący ciągnikiem po kolizji drogowej uciekł z miejsca zdarzenia. Po kilkudziesięciu minutach podejrzany siedział już w radiowozie dzierżoniowskiej drogówki. Okazało się, że był nietrzeźwy, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za co grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności oraz 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu