: 231161
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Dzierżoniów
20.11.2014r, zdjęcie

Kolejne narkotyki nie trafią na rynek – policjanci przechwycili ponad 350 porcji marihuany

Za posiadanie narkotyków, odpowie przed sądem mężczyzna, ustalony i zatrzymany przez dzierżoniowskich policjantów z Wydziału Kryminalnego. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli kilkaset porcji marihuany, popakowanej w woreczki foliowe. Zatrzymany usłyszał już w tej sprawie zarzuty.

więcej »»
Dzierżoniów
14.11.2014r

Policja, wybory samorządowe

Na terenie powiatu dzierżoniowskiego w dniu 16.11.2014r funkcjonować będzie 80 obwodowych komisji wyborczych oraz 7 miejskich, w których mieszkańcy będą mogli oddać głosy na kandydatów do władz samorządowych: gminnych, powiatowych oraz wojewódzkich. Policjanci już od soboty 15.11.2014r będą zwracać szczególną uwagę na obiekty, w których odbywać się będą głosowania oraz reagować na przypadki łamania ciszy wyborczej i innych bezprawnych działań.

więcej »»
Dzierżoniów
14.11.2014r, zdjęcia

Finał akcja „Jestem bezpieczny – bo widoczny”

Jestem bezpieczny, – bo widoczny! To akcja Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, Zespołu Szkół Nr 3 oraz Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, której finał odbył się 13 listopada galą dla młodzieży. Gościem specjalnym gali był pan Jan Gurazda zastępca dyrektora WORD w Wałbrzychu.

więcej »»
Bielawa
13.11.2014r, zdjęcia

To nie odór, to 6500 porcji marihuany zatrzymane u 32-latka

Blisko 6500 handlowych porcji marihuany zatrzymali bielawscy policjanci w mieszkaniu 32-latka. Mężczyzna wpadł przez silną woń narkotyku, jaka wydobywała się z jego mieszkania. O całym zdarzeniu policję powiadomili sąsiedzi. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

więcej »»
Dzierżoniów
05.11.2014r, zdjęcia

Dzierżoniowska debata społeczna

W ramach konsultacji społecznych 04 listopada 2014r w Spółdzielni Mieszkaniowej
w Dzierżoniowie odbyła się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa na terenie osiedli mieszkaniowych. Z mieszkańcami dzierżoniowskich osiedli spotkali się m.in. dyrektor OPS, przedstawiciele Spółdzielni Mieszkaniowej i Straży Miejskiej oraz Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Dzierżoniowie.

więcej »»
Dzierżoniów
04.11.2014r, zdjęcia

Zatrzymany za włamanie do sklepu w markecie

Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, podejrzanego
o włamanie do sklepu usytuowanego w jednym z miejscowych marketów. Jego łupem padły pieniądze w kwocie ponad 4200 zł. Podejrzanemu, który był już
w przeszłości karany za przestępstwa przeciwko mieniu grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.


więcej »»
Dzierżoniów
03.11.2014r

Podsumowanie akcji "Znicz 2014"

Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na terenie powiatu dzierżoniowskiego w okresie trwania policyjnej akcji "Znicz 2014". Na drogach powiatu doszło do 5 kolizji drogowych oraz 1 wypadku drogowego, gdzie obrażeń ciała doznało 7 osób. Ponadto funkcjonariusze interweniowali w 135 przypadkach, nałożyli 22 mandaty karne, zatrzymali 6 przestępców na gorącym uczynku oraz 2 poszukiwanych na podstawie listów gończych.

więcej »»
Dzierżoniów
31.10.2014r, film

Zaproszenie na debatę społeczną na temat bezpieczeństwa
i porządku na terenie dzierżoniowskich osiedli

Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie zaprasza wszystkich chętnych na debatę społeczną „Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa”, która odbędzie się w dniu 04 listopada o godzinie 17:00 na Sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie na osiedlu Jasnym 20.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu