: 229231

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Bielawa
15.10.2014r, zdjęcia

Nieletni zatrzymany za włamanie do domku jednorodzinnego


Bielawscy policjanci zatrzymali 16-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do domku jednorodzinnego. Jego łupem padł m.in. laptop, konsole do gier, telefon komórkowy, markowy zegarek i inne rzeczy na łączną sumę strat w wysokości 7650 zł. Nieletni za swój czyn odpowie teraz przed Sądem Rodzinnym.

więcej »»
Dzierżoniów
13.10.2014r

Międzynarodowy Dzień Mediacji i Tydzień Mediacji

„Masz prawo do mediacji” – pod takim hasłem będzie przebiegał tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji w dniu 16 października oraz Tydzień Mediacji, który rozpocznie się 13 października, a zakończy 18.więcej »»
Dzierżoniów
<10.10.2014r, zdjęcia, film

Zatrzymani za przetwarzanie i handel narkotykami

Policjanci z dzierżoniowskiej komendy wpadli na trop sprawców przestępczości narkotykowej. Łącznie zatrzymano 3 osób pod zarzutem posiadania, handlu środkami odurzającymi oraz pomocnictwa do przetwarzania narkotyków. Śledczy zabezpieczyli ponad 800 gram marihuany, 23 gramy amfetaminy, kilkanaście krzaków konopi, wagę elektroniczną, laptop, telefony komórkowe oraz ponad 50 000 zł. Główny organizator został tymczasowo aresztowany, pozostałe dwie osoby objęto dozorem policyjnym.

więcej »»
Bielawa
10.10.2014r

Nietrzeźwy spowodował kolizję i uciekł z miejsca

Blisko 2,3 promila alkoholu miał 36-letni kierowca samochodu ford, który jadąc ul. Piastowską w Bielawie uderzył w tył samochodu marki Mercedes po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Do kolizji tej doszło 09 października tuż przed godzina 15:00. Za kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi kara pozbawiania wolności nawet do lat 2.

więcej »»
Dzierżoniów
15.09.2014r, zdjęcia

Policja na II Powiatowych Dniach Organizacji Pozarządowych


Dzierżoniowska Policja zorganizowała swoje stanowisko na II Powiatowy Dniu Organizacji Pozarządowych. Tegoroczna edycja przebiegła pod hasłem „NGO – To jest to!" i odbyła się 12 września w Dzierżoniowie na parkingu marketu Kaufland.


więcej »»
Dzierżoniów
09.09.2014r, zdjęcia

Policjanci uhonorowani medalami za zasługi w rozwoju wędkarstwa

8 dzielnicowych z dzierżoniowskiej komendy zostało uhonorowanych medalami za zasługi w rozwoju wędkarstwa. Medale w obecności Komendanta Powiatowego wręczył Wiceprezes Zarządu Okręgowego.

więcej »»
Wrocław
08.09.2014r, zdjęcia, film

Dzierżoniowski policjant zwycięzcą kynologicznych zawodów psów służbowych

05 września, we Wrocławiu odbyły się wojewódzkie eliminacje do XIV Kynologicznych Mistrzostw Policji. W zawodach wzięli udział przewodnicy i psy służbowe o specjalności patrolowo – tropiącej. Funkcjonariusze razem ze swoimi podopiecznymi, rywalizowali w kilku konkurencjach. Zawody zwyciężył dzierżoniowski policjant asp. Leszek Komisarz z psem Hidlą.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu