: 248256
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Dzierżoniów
30.07.2015r, film

Areszt za udział w bójce ze skutkiem śmiertelnym

Dzierżoniowski sąd zdecydował o areszcie na okres 3 miesięcy dla młodego mężczyzny, podejrzanego o udział w bójce z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, której skutkiem była śmierć jednego z uczestników. W tej sprawie kilka innych osób również usłyszało zarzuty. Za tego typu przestępstwo dokonane w ramach recydywy grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Kraj
29.07.2015r, zdjęcia

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe..

więcej »»
Dzierżoniów
22.07.2015r

Mając ponad 2 promile traktorzysta spowodował kolizję i uciekł – policjanci zatrzymali podejrzanego.

Kierujący ciągnikiem po kolizji drogowej uciekł z miejsca zdarzenia. Po kilkudziesięciu minutach podejrzany siedział już w radiowozie dzierżoniowskiej drogówki. Okazało się, że był nietrzeźwy, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za co grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności oraz 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

więcej »»
Dzierżoniów
20.07.2015r

Pędzili w terenie zabudowanym ponad 100 km/h! Stracili prawo jazdy

Policjanci pełniący służbę na terenie powiatu dzierżoniowskiego zatrzymali do kontroli drogowej dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o 50 km/h. W tym miejscu dozwolona prędkość wynosi 50 km/h.

więcej »»
Dzierżoniów
17.07.2015r, zdjęcia

Akademia z okazji Święta Policji

17 lipca na sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Policji. W uroczystości uczestniczył insp. Artur Falkowski Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, posłanka na Sejm pani Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, senator Stanisław Jurcewicz, pan Janusz Guzdek Starosta Powiatu Dzierżoniowskiego oraz przedstawiciele władz samorządowych ze wszystkich gmin naszego powiatu, jak też wielu znamienitych gości.

więcej »»
Bielawa
17.06.2015r

Nietrzeźwy kierowca autobusu z młodzieżą

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy autobusu, który miał się udać w podróż z młodzieżą z jednego z gimnazjów na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Mężczyzna miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Na miejsce przybył zmiennik, który zabrał gimnazjalistów do miejsca docelowego.

więcej »»
Dzierżoniów
<27.06.2014r>

Wakacje 2015! Nie zapominajmy o zasadach bezpieczeństwa!
Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Dla funkcjonariuszy, to jednak czas wzmożonej pracy. Policjanci ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących m.in. samochodami oraz autokarami, a policyjni wodniacy patrolują jeziora i rzeki, zwracając uwagę na wszystkich, którzy w upalne dni korzystają z kąpieli. Funkcjonariusze przypominają, że wakacje to przerwa od pracy i szkoły, ale nie od myślenia - zasady bezpieczeństwa obowiązują zawsze i wszędzie!

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu