: 239118
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Dzierżoniów
27.03.2015r

Życzenia świąteczne od Komendanta Powiatowego Policji w Dzierżoniowie


Szanowni Państwo,
Drodzy Mieszkańcy Powiatu dzierżoniowskiego
Policjantki, Policjanci, Pracownicy
Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie
więcej »»
Dzierżoniów
27.03.2015r

Nie trać czujności podczas przedświątecznych zakupów
Okres przedświąteczny to między innymi czas zakupów zarówno w sklepach znajdujących w pobliżu naszego miejsca zamieszkania jak i w dużych centrach handlowych. Zwiększony napływ klientów do sklepów, zakupy w gorączkowej atmosferze, nieraz przy udziale wszystkich członków rodziny w tym również małych dzieci. Mnogość promocji, kuszące propozycje, działania marketingowe ukierunkowane na psychologie kupujących, wszystko to powoduje, że pochłonięci zakupami często zapominamy o podstawowych tych najprostszych zasadach bezpieczeństwa.

więcej »»
Dzierżoniów
27.03.2015r

Pięciu mężczyzn zatrzymanych za wymuszenie wierzytelności
Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o wymuszenie zwrotu wierzytelności i wtargnięcie do mieszkania. Do zdarzenia doszło w środę późnym popołudniem na jednym z dzierżoniowskich osiedli. Teraz mężczyznom grozi do 5 lat więzienia.

więcej »»
Dzierżoniów
26.03.2015r

Ukradł ponad 1200 losów na loterię

Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w jednym osiedlowych sklepów ukradł ponad 1200 losów na loterię – tzw. zdrapek. Wygrane realizował w innych placówkach. Łączna wartość strat, jaka powstała w wyniku zdarzenia to blisko 3000 złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Bielawa
25.03.2015r

14-latek postanowił przejechać się autem brata ...

Uderzeniem w znak i przewróceniem się samochodu zakończyła się brawurowa jazda 14-latka w jednej z miejscowości na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Małoletni, który wcześniej zabrał bratu samochód został namierzony przez drogówkę. Za naruszenie wielu przepisów ruchu drogowego odpowie teraz przed sądem rodzinnym.

więcej »»
Dzierżoniów
20.03.2015r, zdjęcia

Z wizytą w dzierżoniowskiej komendzie

19 marca poza policjantami w Komendzie Powiatowej Policji w Dzierżoniowie spotkać można było uśmiechnięte dzieci, które przyszły z wizytą na zaproszenie policjantów. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję obserwować z bliska pracę policjantów.

więcej »»
Dzierżoniów
18.03.2015r,zdjęcie

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w trakcie wyłudzenia sprzętu

Dzierżoniowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali trzyosobową grupę, która próbowała wyłudzić kredyt na zakup towarów wartości blisko 5000 zł. Do zatrzymania doszło w jednym z dzierżoniowskich sklepów w momencie, kiedy podpisywali umowę kredytową. Teraz podejrzanym za oszustwo grozi nawet 8 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Dzierżoniów
17.03.2015r, zdjęcie

Dwóch nastolatków trafiło do szpitala po zażyciu dopalaczy

Dwóch nastolatków z Dzierżoniowa trafiło do szpitala w Bielawie z podejrzeniem zatrucia środkami odurzającymi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że były to najprawdopodobniej dopalacze.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu