: 233067
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Dzierżoniów...
Dzierżoniów
18.12.2014r, zdjęcia

Areszt za znaczną ilość narkotyków i paserstwo

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków Sąd aresztował na 3 miesiące mężczyznę, ustalonego i zatrzymanego przez dzierżoniowskich policjantów z Wydziału Kryminalnego. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 700 porcji narkotyków. 31-latek usłyszał również zarzuty za udzielanie narkotyków oraz paserstwo elektronarzędziami.

więcej »»
Pieszyce
18.12.2014r, zdjęcia

3 promile alkoholu i szarża quadem

Blisko 3 promile alkoholu, miała 37-letnia kobieta, która kierując pojazdem silnikowym quad na prostym odcinku drogi straciła panowania nad kierowanym pojazdem i uderzyła w przydrożny słup energetyczny. Za kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi kara pozbawiania wolności nawet do lat 2.

więcej »»
Bielawa
17.12.2014r, zdjęcia

„Cyberprzemoc - nie daj się usidlić w sieci” – profilaktyka zagrożeń internetowych

Komenda Powiatowa Policji z Dzierżoniowa była współorganizatorem „Powiatowego Konkursu Wiedzy o Cyberprzemocy i Uzależnieniach”, który odbył się na terenie Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie.więcej »»
Bielawa
17.12.2014r, zdjęcie

Nieletni wyrywali kobietom torebki

Za kradzieże odpowiedzą dwaj nieletni, których zatrzymali policjanci z Bielawy. 16-latkowie podbiegali do kobiet w starszym wieku i wyrywali im torebki. Kradli w różnych miejscach, najczęściej na Osiedlu Włókniarzy. O dalszym losie nieletnich zadecyduje teraz sąd rodzinny.

więcej »»
Kraj
17.12.2014r, zdjęcia

Polacy czują się w swojej okolicy bezpiecznie jak nigdy dotąd

Według Eurostatu bezpieczniej od Polaków w miejscu zamieszkania czują się tylko Chorwaci. Prześcignęliśmy Skandynawów, stawianych za wzór społecznego porządku, Niemcy, Holandię i Wielką Brytanię – czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Przemoc, przestępczość lub wandalizm stanowią zagrożenie dla zaledwie 6,4 proc. Polaków.

więcej »»
Dolny Śląsk
09.12.2014r, zdjęcie

Policja przedstawia portret pamięciowy

W związku z prowadzonym śledztwem w sprawie zabójstwa 19-letniej kobiety, dolnośląska Policja publikuje portret pamięciowy mężczyzny, który może posiadać ważne informacje w tej sprawie.

więcej »»
Dzierżoniów
28.11.2014r

Nieletni zatrzymany za włamania i kradzieże, poszukiwana pokrzywdzona osoba

Sąd rodzinny zdecyduje o dalszym losie nieletniego, ustalonego i zatrzymanego przez policjantów z dzierżoniowskiej komendy. Nastolatek podejrzewany jest o kilka czynów przeciwko mieniu. Podczas zdarzeń łupem sprawcy padły m.in. piły spalinowe, wiertarka, kosa spalinowa i telefon komórkowy.

więcej »»
Dzierżoniów
28.11.2014r, zdjęcia

Srebrny medal w TAEKWON-DO dla dzierżoniowskiego policjanta

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie został srebrnym medalistą
- Międzynarodowego Turniej Taekwondo Polish Open Cup w Opolu. To kolejny sukces po mistrzostwie Polski dla naszego funkcjonariusza.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu